TRENDY 2019 – badanie zmian zatrudnienia i wynagrodzeń

  • Branża logistyczna
  • Branża budowlana
Branża logistyczna

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Was do badania „TRENDY 2019”, dotyczącego planowanych zmian zatrudnienia i wynagrodzeń w firmach branży logistycznej. Patronem projektu zainicjowanego przez Klub Compensation and Benefits Uczelni Łazarskiego w Warszawie jest Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów.

Ankietę kierujemy do blisko stu największych firm logistycznych i dystrybucyjnych działającym na polskim rynku. Pytamy o Państwa plany rekrutacyjne, podwyżki, nowości w benefitach i systemach premiowych oraz postawy względem zapowiadanych zmian legislacyjnych (wdrożenie Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz zniesienie limitu składek na ZUS). Wypełnienie ankiety zajmuje około 10 minut.

Badanie potrwa do 24 września 2018 r. Wszystkie firmy, które wezmą w nim udział otrzymają bezpłatnie raport, który przygotuje dla nas HRM Partners, znana i renomowana firma doradztwa personalnego specjalizująca się w badaniach płacowych. Chętnie też spotkamy się z Państwem, aby omówić wyniki i być może zaplanować dalsze działania. Chcemy budować rynek dobrych praktyk płacowych i dostarczać wiedzę, która pozwoli firmom profesjonalnie zarządzać wynagrodzeniami. Zapraszamy do współpracy!

Branża budowlana

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Was do badania „TRENDY 2019”, dotyczącego planowanych zmian zatrudnienia i wynagrodzeń w firmach branży budowlanej. Patronem projektu zainicjowanego przez Klub Compensation and Benefits Uczelni Łazarskiego w Warszawie jest Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Ankietę kierujemy do blisko stu największych firm branży budowlanej i inżynieryjnej działających na polskim rynku. Pytamy o Państwa plany rekrutacyjne, podwyżki, nowości w benefitach i systemach premiowych oraz postawy względem zapowiadanych zmian legislacyjnych (wdrożenie Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz zniesienie limitu składek na ZUS). Wypełnienie ankiety zajmuje około 10 minut.

Badanie potrwa do 24 września 2018 r. Wszystkie firmy, które wezmą w nim udział otrzymają bezpłatnie raport, który przygotuje dla nas HRM Partners, znana i renomowana firma doradztwa personalnego specjalizująca się w badaniach płacowych. Chętnie też spotkamy się z Państwem, aby omówić wyniki i być może zaplanować dalsze działania. Chcemy budować rynek dobrych praktyk płacowych i dostarczać wiedzę, która pozwoli firmom profesjonalnie zarządzać wynagrodzeniami. Zapraszamy do współpracy!