Szkolenie:

Role na start – architektura

Forma szkolenia:

Szkolenie online

Opis szkolenia:

Nowoczesna architektura stanowisk oparta na rolach organizacyjnych ułatwia przedsiębiorstwom zarządzać rozwojem i wynagrodzeniami pracowników. Przejrzystość sprzyja konkurencyjności i zapewnia efektywność. Na szkoleniu nauczysz się ją budować.

Program szkolenia:

I. Total Rewards

  1. Idea wynagradzania
  2. Total Rewards Model
  3. Dyrektywa o Transparentności Wynagrodzeń
  4. Proces budowy systemu wynagradzania - ćwiczenia

II. Role organizacyjne

  1. Role a stanowiska – definicja i przykłady
  2. Definiowanie ról - ćwiczenia

III. Profilowanie ról organizacyjnych

  1. Złożoność i profilowanie roli
  2. Profilowanie ról organizacyjnych - ćwiczenia

IV. Wycena i opis roli

  1. Metoda Decision Band Method (DBM)
  2. Karta roli - ćwiczenia

V. Podsumowanie i zakończenie


Prowadzący:

Joanna Liksza,

Joanna Liksza

Ekspert ds. wynagrodzeń

Kierownik studiów podyplomowych Zarządzania Wynagrodzeniami i Wynikami Pracy na Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz Lider Klubu Compensation & Benefits (cbhr.pl)

Twórca myppk.pl oraz tempurio.eu

Redaktor naukowy publikacji Wolters Kluwer: „Budowa systemu wynagrodzeń. Teoria i praktyka”, „Benefity. Jak budować atrakcyjną ofertę dla pracowników”, „Nowa rzeczywistość. Jak zmieniają się organizacje i oczekiwania pracowników”

Twórca systemów wynagrodzeń i systemów premiowych dla średnich i dużych firm m.in. ABC Data, Provimi, Presspublica (wydawca „Rzeczpospolitej”)

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego (MBA)


Agnieszka Ert-Eberdt

Agnieszka posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w konsultingu (w tym w doradztwie strategicznym w BCG) oraz w biznesie. Przez kilkanaście lat pełniła role liderskie HR w międzynarodowych firmach w sektorze usług profesjonalnych, IT/ nowoczesnych technologii.

Aktualnie Agnieszka doradza zarządom i liderom w obszarze strategii HR, transformacji i zarządzania zmianą (PROSCI certified Change Manager). Agnieszka jest trenerką biznesu, specjalizuje się w obszarze rozwoju przywództwa, prowadzi warsztaty i team coaching z zakresu budowania efektywnych zespołów i zdrowej kultury organizacyjnej. Agnieszka jest certyfikowaną konsultantką narzędzi psychometrycznych, które wykorzystuje do diagnozy potencjału i rozwoju liderów. Posiada również akredytację Mentorki i Coacha EIA EMCC Global oraz akredytację projekt managera programów rozwojowych IPMA EMCC Global. Od kilku lat jest Mentorką w Fundacji Liderek Biznesu. Jako Mentorka wspiera również start up’y w programach akceleracyjnych StartSmart CEE (wcześniej MIT Enterprise Forum CEE). Gościnnie wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Czas trwania: 9:00-15:00
Termin szkolenia: 14.05.2024 r.
Cena: 890,- pln + VAT
Rejestracja:

(*) - Pola wymagane

Jeżeli chcesz zamówić szkolenie dla kilku osób, wpisz listę uczestników w polu "Uwagi:"