Badanie – TRENDY 2024

Tym razem w naszym badaniu łączymy dwa istotne dla pracowników tematy:

  • pakiet benefitów – czy jest on atrakcyjny i konkurencyjny
  • czas pracy – czy jesteśmy gotowi na jego skrócenie.

Studenci studiów podyplomowych Compenastion & Benefits przygotowali krótką ankietę, której wypełnienie trwa niecałe 3 minuty.

Chcemy dowiedzieć się jakie benefity dziś otrzymują pracownicy i na ile te świadczenia odpowiadają ich oczekiwaniom. Czy je znają i czy są dla nich ważne. Czy są jeszcze firmy, w których nie ma benefitów? Pytamy też o aktualną formę zatrudnienia – jaki model aktualnie przeważa w organizacjach: zdalny, stacjonarny czy hybrydowy? Czy mamy dodatkowe dni wolne, a może 4-dniowy tydzień pracy? Czy firmy skracają czas pracy, np. w piątki? Czy pracownicy to cenią, czy ma to dla nich znaczenie?

Wyniki badania chcemy porównać z naszymi poprzednimi raportami. Zobaczyć jak zmieniła się nasza rzeczywistość po pandemii. Czy mamy rację, twierdząc że jesteśmy już w innym świecie i w innej rzeczywistości.

Badanie potrwa do 10 kwietnia br. Raport TRENDY 2024 zamieścimy na stronie www.cbhr.pl, a zainteresowanych zapraszamy już dziś na Warsztat C&B 21 maja br., w trakcie którego autorzy badania przekażą swoje komentarze i omówią wyniki.

Korzystając z okazji życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych i zapraszamy do wypełnienia ankiety!

Autorzy